O nas

 

LARIMAR moc kamienni to biżuteria wibrująca najwyższą częstotliwością energii, która transformuje nas, by osiągnąć pełnię zdrowia i szczęścia.


Będąc od wielu lat psychoterapeutą, litoterapeutą oraz terapeutą REIKI zauważyłam, iż wszyscy moi pacjenci, którzy dodatkowo korzystali z litoterapii wracali do doskonałej formy w znacznie krótszym czasie. Ich zdrowie, ale i całe życie nabrało nowego wymiaru, poczuli się szczęśliwi i pełni życia.


LARIMAR to odpowiedź na piękno znajdujące się w każdym z nas. To wyjątkowa biżuteria z najwyższej jakości złota, srebra i certyfikowanych kamieni naturalnych, które w niesamowity sposób kierują nas do powrotu do siebie, do źródła jakie jest w każdym z nas.


Właściwości kamieni naturalnych wspomagają procesy zachodzące w ludzkim organizmie, neutralizując lub usuwając stany chorobowe oraz wzmacniając proces zdrowienia. Ich wysoki poziom wibracji przesuwa nas na wyższe częstotliwości emocjonalne gwarantując spokój, radość i nowy sposób myślenia. Otwarcie serca następuje jako naturalna konsekwencja wprowadzenia do naszego życia piękna i mocy zamkniętej w kryształach.


LARIMAR moc kamieni to biżuteria transformująca poziom duchowy i energetyczny.

Marta Guzowska-Deptuła

 

Marta Guzowska-Deptuła psycholog i psychoterapeuta, konsultantka ajurwedy i zdrowego odżywiania, twórca marki LARIMAR

LITOTERAPIA

– metoda przywracania zdrowia poprzez zastosowanie kamieni naturalnych. Ludzkie ciało i jego organy wibrują określoną częstotliwością, podobnie jak kamienie naturalne. Częstotliwość kamieni jest niezwykle wysoka, co poprzez kontakt z chorym organizmem lub osobą doświadczającą obniżonego nastroju pozwala na wyrównanie energii poprzez kontakt z kamieniem wibrującym wysoko. W ten sposób następuje proces zdrowienia.

O nas
Loading...