Cytryn w srebrze

800,00 zł
Brutto

  • Kolekcja: Nature
  • Materiał: srebro
  • Kamień: Cytryn

Duży naszyjnik CYTRYN w srebrnej obręczy to szlifowany kamień naturalny o wymiarach około 9 mm szerokości i 20 mm długości. Długość naszyjnika: 45-47 cm z regulacją. Obręcz wykonana ze srebra.

Mały naszyjnik CYTRYN w srebrnej obręczy to szlifowany kamień naturalny o wymiarach około 7 mm szerokości i 20 mm długości. Długość naszyjnika: 38,5-41 cm z regulacją. Obręcz wykonana ze srebra.
  • W magazynie
    3 Przedmioty

Krystaliczny kwarc, przybierający barwę we wszystkich odcieniach żółci od jasnocytrynowego do brązowego. Swoją barwę zawdzięcza domieszce żelaza

Cytryn dodaje odwagi, sprzyja jasności umysłu i wzmacnia umiejętności komunikacji. Kamień optymizmu, działa energetyzująco. Otwiera nasz umysł na nowe rozwiązania i pomysłu. Nie bez powodu jest uważany za kamień bogactwa. Wspiera nas bowiem i wzmacnia w podejmowaniu dobrych decyzji oraz wytyczaniu nowych kierunków w życiu.

Pomocny w chorobach skóry i zaburzeniach trawienia, wpływa pozytywnie na przemianę materii, korzystnie wpływa na pracę nerek i całego układu moczowego

Zamówienia wysyłamy kurierem DPD lub do paczkomatów InPost.

Czas realizacji to 1-2 dni robocze

Loading...